יום שבת, 7 במרץ 2015

מסעדת מג'דה בעין רפא

מסעדת מג'דה בעין רפא מול אבו גוש
היום הזדמנתי למסעדת מג'דה ביחד עם משפחתי לאחר שקיבלתי עליה מספר המלצות מכובד מחבריי בפייסבוק ולרגל טיול שעשינו באזור,וכשהגיעה שעת הצהריים חיפשנו היכן כדאי לאכול.
אז ככה,המסעדה נמצאת בחלקו הגבוה של הכפר הערבי שנמצא דרומית לצומת עין חמד,מצידו השני של הרכס שעליו נמצאת גם אבו גוש.הנוף שמתגלה לבאים הוא מרהיב וגם מרעיב,המסעדה רחבת ידיים עם מלא פינות חמד ומלא פינות ישיבה שלכל אחת יחודיות משל עצמה.
השרות מהיר מאוד ואדיב,בעלת המסעדה אמונה על שיבוץ האורחים ובעלה על הקופה והדלפק המרכזי,וכאמור פינות ישיבה לרוב,חלקן מוצלות,חלקן בשמש,חלקן בתוך המסעדה וחלקן מחוצה לה,המסעדה מעוצבת בצורה מדהימה,בצורה מקורית ויחודית,וסביבה גינות ירק עם תבלינים וצמחי תרבות אחרים וגם המון צמחיה טבעית.
התפריט עשיר ומגוון ומאפשר בחירת מנות ראשונות ועיקריות כשלכל אחת מהן גוון מיוחד משלה וגם צמחוניים וטבעוניים ימצאו בקלות ובאדיבות אחת המלצריות מה לאכול,ויש גם תפריט קינוחים.
הזמנו רק מנות עיקריות,שהיו טעימות מאוד לדעת כל הטועמים,אך חלק מהמנות היו ממש זעירות,שלא לדבר על התוספת(למשל תוספת עלי המנגולד,שהיתה ממש מעוררת גיחוך)ומאידך יקרות למדי(בין 80-100 שקלים למנה)המנות רובן ככולן שפעו צבעים ודמיון,אבל כאמור לפחות אותנו הגברים הן לא השביעו.(ושלא תבינו לא נכון,אני מוכן לשלם עבור דמיון ויצירתיות ועבור מנה מורכבת,אבל עבור 5 קבבוני טלה שאין בהם יחודיות פלוס תוספת,לשלם כמעט 90 שקלים זה קצת מוגזם בעיני,ביחוד נוכח האלטרנטיבות באיזור,יחד עם זאת הקהל מצביע ברגליים והמסעדה היתה די מלאה)
אי לכך בחרנו שלא להזמין מנות אחרונות,למרות שמחירהן היו סבירים (30-40 שקלים למנה)אך לאחר ההתנסות במנות הראשונות הלכנו לבחון את גודלן וגם הן היו ממש זעירות.
אם כן אומר כך
לרוץ אל המקום בשביל החוויה ,האווירה,והאוכל המיוחד,אבל לבוא לא ממש רעבים,כי אם תזמינו גם מנה ראשונה,עיקרית וקינוח תגיעו למחירים של 200 שקלים לאדם וזה בעיני פלצני למדי והתמורה לפחות אותי לא סיפקה.
אדיבות ושרות-10
מחירים-7
עיצוב-10
איכות וטעם המנות-9
גודל המנות-6

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה